חדשות

חוגגים פסח בחברון: רבבות בעיר האבות

עיר האבות לבשה חג: סיורים מודרכים, סיורי 'ספארי' חווייתיים ופעילויות לכל המשפחה. תל חברון ומרכז המבקרים המתחדש 'לגעת בנצח' פתחו את שעריהם לציבור הרחב, אלפי משתתפים בעצרת החג המרכזית למרגלות מערת המכפלה ועוד

25.4.22, 22:32

פסח של חוויות בעיר האבות: מערת המכפלה כולה נפתחה  ליהודים כולל אולם יצחק, למרגלותיה התקיימה עצרת החג המרכזית - פסטיבל הזמר היהודי-חסידי בו הופיעו אמני זמר מובילים שהרקידו את קהל האלפים. 
מרכז המבקרים 'לגעת בנצח' בבית הדסה פתח את שעריו עם תצוגות חדשות  ומרהיבות, אתר תל חברון הקדומה התמלא מבקרים ומשפחות שעלו ברכבי 'ספארי' חווייתיים. הילדים במקום נהנו מהצגות רחוב והפעלות מגוונות. 
על הבמה המרכזית הופיעו מגוון אמנים ותיקים וחדשים אשר הלהיבו את קהל ההמונים: חיים ישראל, ביני לנדאו, מוטי וייס, אלייצור, הראל טל ועוד. הפתיעו את הקהל חברי הכנסת איתמר בן גביר ועידית סילמן, אשר זכו לתשואות הקהל.

תודות - לריבונו של עולם שהכל ממנו והכל לכבודו.
לצוות מחדשי הישוב היהודי בחברון, לצוות תיירות חברון, למנהלת חברון, למועצה הדתית קרית ארבע חברון, למנהלת מערת המכפלה, למועצה המקומית קרית ארבע, למדרשת חברון, לחברת אלקטרה-אפיקים ולצוות תל חברון של רשות הטבע והגנים.
לכוחות הביטחון: צה"ל - חטיבת יהודה וגדוד 12 של גולני, מג"ב מערת המכפלה, מרחב יהודה ותחנת חברון של משטרת ישראל ומד"א מרחב ירושלים, על לילות כימים.
תודה לכל אחד ואחת מאלפי העולים לרגל שלא ויתרו והגיעו למרות הכל!
על התמונות הנהדרות מעצרת החג המרכזית: אוריה הלר .

חוגגים פסח בחברון תשפ"ב | צילום: אוריה הלר | 111 תמונות
אין תגובות